Ce se intampla daca iti curge lichid alb din vagin?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11532096676 cu 5 ani in urma.

Vreau sa va spun ca am 13 ani si ciclul mi a venit cam acum 1 luna sau 2 si imi curge un lichid alb ce miroase destul de urat da nu foarte tare (nu am avut contact sexual sau asa) si nu ma ustura sau ceva, pur si simplu imi curge si nu inteleg de ce ... dar imi curgea la fel si inainte sa imi vine ciclul si este transparent dar cand se depune pe chiloti este alb.. Va rog spuneti mi daca sa ma ingrijorez sau nu

Raspunsuri (2)

Utilizator11533573541

acum 5 ani

Esti foarte racita, du-te la medici, zi-le parintilor, ca asa a stat fata mea si a facut chisturi pe ovare, abia acum a scapat de ele. du-te urgent

Utilizator11536056732

acum 5 ani

Bună, si eu am 13 ani si am avut o problema de genul...aveam o chestie alba-transparenta, nu era foarte lichida si am fost la dispensar, mi-a dat tratament si dupa putin timp mi-a venit menstruatia, apoi naşa mea mi-a spus ca e ceva normal si ca toate femeile, fetele o sa aiba la un moment dat, eu nu o am tot timpul