ce sa mai fac cu garnerella

Boli genitale feminine

Postata de eriktedua1992 cu 10 ani in urma.

Am garnerella de 4 anni am incercat foarte multe tratamente (antibiotic ovule spalaturi vaginale) insa fara nici un semn am facut tratamente in romania si in italia mam saturat sa iau pastile si degeaba am cheltuit mai mult de 5000 de euro doctori privati clinici spitale nu mai suport va rog ajutat ma

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 10 ani

Recidiva se produce pe un sistem imunitar scazut. Apoi,lactobacilii vaginali , acele microorganisme care pastreaza echilibrul florei vaginale, sunt in cantitate mica sau chiar absenti. Gynophilus ,gelule vaginale ,care contin lactobacilus casei varietatea rhamnosus Dorderlem , ar fi de mare ajutor. Incearca !

andra silvia

acum 10 ani

Multumesc mult o sa incerc dupa o sa iti scriu rezultatul