ce sa fie?!

Boli genitale feminine

Postata de problema12 cu 10 ani in urma.

18 ani.

Am o problema si nu stiu ce sa fac. De cateva zile am o senzatie de disconfort (ceva intre mancarime si usturime) la vulva. Nu am secretii, usturimi la urinare etc. Nu stiu ce sa fie. M-am dat cu Clotrimazol crema si mi-am facut bai de sezut cu codita soricelului.

Credeti ca ar trebui sa merg la ginecolog?
Ar putea fi viermisori intestinal (oxiuri) care sa migreze spre vagin?

Ce remedii imi recomandati?

Raspunsuri (2)

Lina

acum 9 ani

Ma confrunt si eu cu aceeasi problema. Daca cumva ati rezolvat problema sau stiti care ar putea fi cauzele, ti-as fi profund recunoscatoare daca v-ati impartasi. Multumesc anticipat!

problema12

acum 9 ani

Imi pare rau.

Eu am asteptat sa treaca de la sine. Am facut multe bai in apa in care am pus bicarbonat de sodiu. Chiar ajuta.
Sanatate!