ce sa fac?

Boli genitale feminine

Postata de elenavioleta85 cu 13 ani in urma.

am o mare nedumerire cand fac dragoste am dureri vaginale si uneori sangerez ,ce sa fac in privinta asta?

Raspunsuri (5)

didi

acum 13 ani

la un medic ginecolog ai fost?

elenavioleta85

acum 13 ani

nu am fost.

didi

acum 13 ani

si ce astepti? numai medicul iti poate spune ce ai. sa nu iti fie rusine sa te duci la medic. o boala netratata poate da in altele mai grave.

Marina

acum 13 ani

Trebuie sa mergi la dr. Poti sangera din doua motive: ai o rana pe col sau nu te exciti suficient, nu te lubrefiezi. Mergi la dr pt a elimina primul motiv si pt al doilea gasesti rezolvare in particular.

lili

acum 13 ani

daca te doare la contact si sangerezi ai cu siguranta o rana pe col...dute la doctor cat mai rpd nu astepta ca se agreaveaza si dai de naiba.