ce pot sa am?

Boli genitale feminine

Postata de alina1037 cu 15 ani in urma.

ma dor sanii,s au intarit,ma dor si ovarele,de cateva zile,am toate simptomele ca imi vine ciclu dar ma intarzie 3 zile e posibila vreo sarcina????sau sunt racita??

Raspunsuri (3)

carmen621

acum 15 ani

din pacate tot ce pot sa ti spun este ca aceste simptome pe care u spui ca le ai sunt semne clare de sarcina....

simona312112347

acum 15 ani

Da, si eu cred ca sunt simptome de sarcina. Ia-ti un test de sarcina sa vezi daca esti sau nu insarcinata sau mergi la o ecografie la medic pentru confirmare.

Ana-Maria16788205

acum 15 ani

DRAGA MEA ,INCEARCA PRIMA DATA CU TESTUL BARZA .DACA NU IESE CLAR ....FUGI REPEDE SA -TI FACI ECO VAGINAL .BAFTA .