CE POATE FI?

Boli genitale feminine

Postata de bibicaa cu 12 ani in urma.

AM 27 DE ANI,IN ULTIMELE LUNI INAINTE DE MENSTRUATIE SIMT DOUA GALME,UMFLETURI IN ZONA INGUINALA .PE PARTEA DREAPTA E MAI SENSIBIL SI MAI DUREROS.ACUM O LUNA AM SIMTIT LA FEL DAR DUPA MENSTRUATII AU TRECUT CE POATE FI?

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

CAND VA APAR ACESTE SIMPTOME PREZENTATI-VA LA UN CONSULT DE SPECIALITATE = GINECOLOGIE = Poate fi vorba de un disconfortin legatura cu ciclul mnstrual, sau de o anexita Sanatate.

bibicaa

acum 12 ani

va multumesc