Ce inseamna durerile de sub abdomen

Boli genitale feminine

Postata de oalungulesei cu 11 ani in urma.

Buna seara poate cineva sa-mi spuna, pe mine de 3 zile ma doare rau in zona pelvisului adica sub burta exact langa organul de urinat. Nu stiu ce sa mai fac si unde sa ma adresez. Daca poate cineva sa-mi spuna si ce medcamente pot lua. Va multumesc

Raspunsuri (4)

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 11 ani

Mergi la consult la medicul de familie. Acesta te va trata sau te va indruma la un medic specialist urolog/ginecolog.

oalungulesei

acum 11 ani

Si ce tratament as putea avea daca ma dor ambele ovare si fac frisoane

marius

acum 10 ani

Bună de câteva zile am o durere an ambele parti de sub burta . Ce sa fac....?

Nest0

acum 10 ani

Salut!

Am aceiasi problema de aproximativ 6 -7 luni. Am facur RMN la coloana, ecografe, am fost internat pt investigatii cu privire la prostata si altele. cica nu am nik. Totusi a devenit din ce in ce mai suparator. Ai aflat ceva? daca da posteaza te rog un raspuns. In Suceava si la iasi nu am aflat nik.