ce fac ?ce am ???

Boli genitale feminine

Postata de iszabella cu 14 ani in urma.

Buna !!!Am avut primul contact sexual in luna noiembrie si de atunci nu am mai facut nimic pana acum ...Si acum cand a avut loc iar loc actul sexual ...am sangerat iar si himnul parca era strans ca si cum nu as fi facut-o niciodata.dupa primul act sexual imi intarziase menstruatia ,am facut un test de sarcina si a iesit ca nu sunt insarcinata si dupa ce a avut loc al 2 lea act sexual la 2 zile mi-a venit menstruatia.As vrea sa stiu ce se intampla...De ce am sangerat iar ca si cum ar fi fost prima oara ???astept raspunsurile dvs.Multumesc mult !!!!

Raspunsuri (1)

alice si dani

acum 14 ani

draguza mea, nu esti sg care a patit-o.nu sunt eu experta dar din cate am aflat si eu se pare ca himenul este cam elastc si nu se rupe asa usor,in special la fetele care fac miscare fizica.deci stai calma,parerea mea,e ca a doua oara a fost prima data!pupici! si nu uita de prezervativ!