ce e adept

Boli genitale feminine

Postata de marius21170278 cu 14 ani in urma.

as dori sa stiu cine ma poate ajuta sa procur medicamentul ADEPT.va rog urgent

Raspunsuri (2)

raluca

acum 14 ani

Ai incercat la toate farmaciile? Pentru ce diagnostic ti-a dat acest medicament?

marius21170278

acum 14 ani

mama mea a fost operata de fibrom in timpul operatiei acest fibrom avea aderente.acest medicament este pt stoparea aderentelor.cine ma poate ajuta.va rog urgent.