cauzele

Boli genitale feminine

Postata de ali_ml cu 13 ani in urma.

as vrea sa stiu si eu motivele sau cauzele ,am facut ceva gresit sau de ce ??????

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Nu stim despre ce vorbiti.

ali_ml

acum 13 ani

saptamana trecuta marti am facut un test papa nicolau astazi a venit rezultatul cu ,ascus cu grad ridicat,medicul mia spus sa iau cervucid si dupa 1 luna sa merg din nou,as vrea sa specific ceva eu sant singura nu am o relatie extra si sotul meu este plecat,sant bolnava de glanda cu extirpare glanda tiroida 75%,nu mai am un ovar drept,si fiere ,iau tratament cu eutirox si neobilin ,iar de 2 luni am lactatie falsa in ambii sani.
sincer nu stiu ce sa mai fac nu mai pot nu mai inceteaza toate aceste boli si am 33 de ani si un baiat de 13 ani .multumesc