caut medicament sindovin

Boli genitale feminine

Postata de miracolo cu 11 ani in urma.

DE UNDE POT CUMPARA URGENT MEDICAMENTUL SINDOVIN?MULTUMESC

Raspunsuri (23)

VLAD

acum 10 ani

c***a 25 flacoane SINDOVIN...25 RON, FLACONUL

Elena cardas

acum 9 ani

ma intereseaza sa cumpar sindovn, astept sa ma ccontactti pe mail sau la et 0742585289

andreea

acum 9 ani

Buna Vlad!
Mai ai sindovin?cum te pot contacta?

Annamaria

acum 9 ani

Buna ziua Vlad,
Eu am nevoie de 5 flacoane daca mai este posibil. As dori un raspuns.Multumesc!
Anna

andrei

acum 9 ani

Vreau sindovin cumpar 3 fiole

vlad

acum 9 ani

ptr sindovin daca mai aveti nevoie ..0763221414..

Laura

acum 8 ani

Buna seara! Mai aveti Sindovin? Daca da, as vrea sa cumpar, e urgent! Multumesc!

marius

acum 8 ani

Telefon: 0731936847 .......

alexandru

acum 8 ani

c***a 6 flacoane de SINDOVIN,pastrate la frigider,exp in 2017..30 ron bucata,tel 0730 475 535

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

Daca mai cautati:
VINCRISTIN LIQUID 5x1ml Richter Gedeon
(Denumire generica VINCRISTINUM, Produsul Romanesc Sindovin)

IONELA

acum 8 ani

Am nevoie de 17 flacoane de Sindovin.

lazea valeria

acum 8 ani

daca mai aveti sindovin ,am nevoie de 5 flacoane,pentru uz veterinar

GOCIU CRISTIANA

acum 8 ani

Mai aveti medicamentul?

madalina

acum 8 ani

As avea nevoie de sindovin sau orice produs ce are substanță activă sulfat de vicristina. nu știu exact doza pentru 30 kg.

vali

acum 8 ani

buna ziua cumpar urgent vincristin sau sindovin valabile
tel 0733488893

vasilica ciorchelea

acum 8 ani

Buna seara ...Caut urgent sindovin ...doresc 6 doze...astept raspuns la nr de tel 0765992889 cine are ..multumesc

vasilica ciorchelea

acum 8 ani

Buna seara ...Caut urgent sindovin ...doresc 6 doze...astept raspuns la nr de tel 0765992889 cine are ..multumesc

Traian

acum 8 ani

Am nevoie de 3 - 4 doze de SENDOVIN cine mai are va rog mult sa ma contactati ..0726196745 Traian

cristi

acum 8 ani

cumpar urgent 5 fiole de sindovin ... ofer pret peste medie ...va rog sa ma contactati la nr 0740826111 cu multumiri!

Carmen

acum 8 ani

Cumpar 6 flacoane Sindovin 1 mg injectabil ( vincristina ) !! Tel : 0748102711

Pag 1 din 2