CANDIDOZA

Boli genitale feminine

Postata de membru241473 cu 11 ani in urma.

buna ziua ,am candidoza genitala de vreo 2 ani dupa un tratament cu augmentin,am fost la ginecolog de mai multe ori chiar diferiti am urmat cu strictete tratamentele date,diferite,si nimic!va rog spuneti-mi cel mai bun tratament!va multumes

Raspunsuri (6)

Dorina

acum 11 ani

Daca doresti ceva naturist, foarte eficient poti incerca Candy Clear 5. Trebuie sa urmezi tratamentul si tu si partenerul, altfel risti sa te reinfectezi:)

dinu

acum 11 ani

mergi la un medic homeopat

membru241473

acum 11 ani

multumes!

Mihaela

acum 11 ani

Se gaseste in plafar candy clear 5???

Lucia

acum 10 ani

Candidoza se trateaza, insa se trateaza iferit la fiecare persoana in parte. Spre exemplu si eu si sora mea am avut candida, insa nu am putut sa ne tratam cu acelasi tratament pentru ca la mine avea reactii adverse si nici nu dadea vreun semn de revenire. Asa ca m-am dus eu frumos la clinica Donna, mi-am facut niste analize, mi-au dat un tratament pe care sa-l agreeze organismul meu si acum sunt fara probleme. Bafta si voua!

Delia

acum 11 luni

Buna ziua, ce analize v-au facut??