CANDIDOZA VAGINALA SI METAPLAZIE

Boli genitale feminine

Postata de Magdalena60 cu 13 ani in urma.

Am facut testul papa nicolau si mi -a iesit o infectie cu candida si metaplazie .Am urmat trat cu antibiotic si omicral ,macmiror , bio-sun , imunice 2 luni mai am o luna dar vad ca simtomele nu dispar tot acesi usturime , jena acum am si o durere de ovare .As dori un tratament naturist pt candida ca sincer m-am saturat decind fac trat . pt ca o am de vro citiva ani . Am probleme si cu stomacul si ficatul marit deci va dati seama ca ar trebui sa evit medicamentele va rog mult un tratament naturist cine a mai avut astefel de probl .

Raspunsuri (8)

colnago

acum 13 ani

Magdalena, puteti incerca cu incredere un tratament naturist cu bautura bioactiva Tahitian Noni. Nu are contraindicatii, nu are efecte secundare.

marilu123

acum 13 ani

antibioticul iti intretine candida, incearca tratamentul cu iaurt.

Magdalena60

acum 13 ani

Cum este tratamentul cu iaurt ?

marilu123

acum 13 ani

cu o seringa fara ac pui inauntru iaurt seara la culcare, dimineata te speli cu ceai de musetel, cura dureaza 10 zile, nu la ciclu. iaurtul reface flora normala.

Ștefania

acum un an

De care iaurt natural

Magdalena60

acum 13 ani

ms mult

yuna

acum 12 ani

deci, a functionat tratamentul cu iaurt/ noni, Magdalena?
ar fi interesant de stiut..

Magdalena60

acum 12 ani

Buna yuna a fumctinat o perioada dar apoi a aparut din nou asa ca nu pot spune ca a trecut definitiv