candidoza sau altceva?

Boli genitale feminine

Postata de lorena2013 cu 11 ani in urma.

recent am avut un raport sexual cu partenerul si imediat dupa mi-a venit ciclul menstrul.am observat k mi se scurge si un lichid alb urat mirositor...ma tem sa nu fie candidoza...am mai avut o astfel de problema si mi s a recomandat cercuvid...acum a reaparut iar...va rog ajutati-ma..multumesc

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Singura metoda de a afla cauza secretiei neobisnuite este sa consultati medicul ginecolog ( cu examinarea secretiei vaginale).

Mihaela Striestean

acum 11 ani

Daca ai Candida, este bine ca sa folosesti atat tu cat si partenerul tau, tratamentul cu Candelim. Eu sunt la doza de intretinere si deja au disparut majoritatea simptomelor. Ti-l recomand in cazul in care medicul iti va pune diagnosticul de Candia.

rodica prislop

acum 11 ani

unde este fabricat Candelim? cine il fabrica?