buna

Boli genitale feminine

Postata de iulik92 cu 13 ani in urma.

Am nascut acum o luna si jumatate.din cauza unei boli a fetitei nu am mai alaptat-o.mi-a venit ciclul acum o saptamana.este normal sa aiba culoarea rosu inchis,sa dureze atat de mult si sa aiba un flux destul de ridicat?

Raspunsuri (1)

marina

acum 13 ani

Primele menstre dupa nastere sunt foarte neregulate si cam ciudate. Mie mi-a recomandat dupa nastere un medicament naturist, Femicur, care mi-a reglat foarte ok ciclul (dupa cel de-al doilea copil, caci dupa primul nu aflasem de acest medicament)