buna

Boli genitale feminine

Postata de natacha cu 12 ani in urma.

buna am o intrebare am dureri la intrare in vagin nustiu din ce cauza,alaptez pot sa folosesc ovulele zalain?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Nu folositi absolut nimic fara sa mergeti la un control medical in prealabil mai ales ca alaptati si orice medicament luati se excreta in laptele matern. Mergeti la ginecologul dvs la un control cat mai curand.

natacha

acum 12 ani

sunt peste hotare si am cinsulta tocmai pe 1iulie

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

zalain este un antimicotic, iar dumneavoastra nu aveti cum sa stiti daca aveti sau nu genul acesta de afectiuni fara un consult ginecologic.

va urez o seara buna

natacha

acum 12 ani

ms