buna!

Boli genitale feminine

Postata de andree@84 cu 13 ani in urma.

inainte de pierdrea sarcinii si dupa chiuretaj aveam o secretie vaginala mai abundenta nemirositoare. Acum prezint secretie putina cantitativ nemirositorare. E normal? tyrebuie sa ma ingrijorez...? Astept rasp vostru! Multumesc!

Raspunsuri (3)

doctora

acum 13 ani

Am o intrebare: pierderea sarcinii sau aruncarea copilului la gunoi - chiuretaj?

andree@84

acum 13 ani

sarcina oprita in evolutie

Iuli

acum 13 ani

Nu cred ca aveti de ce sa va ingrijorati. Femeile gravide produc o cantitate mai mare de secretie vaginala decat cele care nu sunt insarcinate. Daca secretia nu are miros neplacut si nu si-a schimbat culoarea (nu este galbena sau verzuie), nu cred ca este motiv de ingrijorare.
Pt doctora: intrebarea este pusa tendentios si oricum raspunsul la intrebarea doamnei este acelasi indiferent de motivul chiuretajului.