buna....

Boli genitale feminine

Postata de cu 14 ani in urma.

buna am si eu o problema,ma aflu peste hotare si aici cam greu ajungi la medic mam pornit de citeva ori dar..........................fara nici un folos.
de ceva timp am dureri in vagin timp de citeva minute cind incep actul sexual,cineva imi poate spune vreo cauza sau trebuie sa merg de urgenta la medic,si inca una nu am nici o simptoma de a avea vreo infectie sau cistita,si sotul la fel,va rog cine poate sami dea vreun sfat

Raspunsuri (1)

raluca

acum 14 ani

Buna,
Mergi la un control, posibil sa ai vre-o infectie si sa te doara. Nu-ti va trece de la sine daca vei sta asa, pot fi multe cauze iar cel care v-a depista va fi medicul. Sanatate