buna

Boli genitale feminine

Postata de szandy37 cu 14 ani in urma.

am 37 de ani ,din 11 mai nu mi-a venit ciclu,am fost operata de vreo cativa ani cu sarcina extrauterina,si mi s-a scos o trompa,mi-am facut testul si mi-a iesit ca nu sunt insarcinata,dar mi-a aparut o scurgere albuie nu are miros si nici nu am mancarimi,dar eu nu am avut asa ceva niciodata.Poate cineva sa-mi deie un sfat?Multumesc

Raspunsuri (1)

irina claudia

acum 14 ani

Sora mea a avut sarcina extrauterina dar cu o trompa a ramas insarcinata dupa 3 ani ,iar despre scurgere poate sa fie de la o simpla raceala asa am avut si eu si inainte nu am avut asa ceva ,sanatate maima