buna

Boli genitale feminine

Postata de dorys cu 14 ani in urma.

buna am avut amenoree o luna de zile am urmat un tratament cu duphaston mi-a venit ciclu am inceput sa iau anticonceptionale si dupa 14 pastile menstruatia mi-a reaparut in cantitati foarte reduse.tin sa mentionez ca am uitat sa iau 2 pastile la interval de o zi intre el si am avut si contact.ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Sheila

acum 14 ani

Tratamentul a afost recomandat de doctor?
dca zici ca ai uitat 2 pastile si acestea nu au fost luate in interval de 12 ore, luna aceeasta ar trebui sa folosesti si alt mijloc de contraceptie, exista riscul unei sarcini

dorys

acum 14 ani

da tratamentul a fost recomandat de medic,si acum mai nou am si o sangerare usoara de un rosu aprins,si dureri groaznice de burta