buna.

Boli genitale feminine

Postata de ramona127522 cu 15 ani in urma.

am fost la ginecolog si am fost diagnosticata cu formatiune tumorala bine conturata de 5,4cm.cum pot scapa de ea,doar cu operatie,nu exista ceva medicamente?sunt disperata.

Raspunsuri (1)

Dorina6899908

acum 15 ani

Informatiile sunt prea vagi...unde este situata formatiunea ? de ce natura este ? maligna sau benigna ? ce analize ai facut ? Nu se intelege daca este pe colul uterin, pe ovar sau pe/interiorul uterului,etc.