buna

Boli genitale feminine

Postata de george69 cu 15 ani in urma.

scriu pt k sunt ingrijorata si dk puteti sa ma ajutati cu un raspuns.tb sa mi vina ciclul menstrual si imi intarzie mi am facut teste si imi ies negative si as vrea sa va intreb dk poate fi cauza unei anexite sau altceva care imi face sa mi intarzie.va multumesc

Raspunsuri (1)

Maria Octavia

acum 15 ani

Cauzele pot fi diverse. Consulta un medic ginecolog intai si daca este cazul si un medic endocrinolog. Daca testele de sarcina au iesit negative, cu siguranta nu se pune problema unei sarcini (daca au fost realizate corect, la 10-14 zile de la perioada fertila).