buna ziua

Boli genitale feminine

Postata de mihaela832116185 cu 15 ani in urma.

Nu stiu ce se intampla.Ultima menstruatie a fost pe data de 7 a lunii octombrie.luna asta pe 24 a inceput sa curga iar o cantitate mica d sange kre acum a ajuns la stadiul celei de menstruatie..este ceva normal sa vina urmatoarea menstruatie la un interval atat d scurt d timp?La farmacie mi s a spus sa nu ma sperii ca nu este ceva anormal.Se mai intampla sa vina la inceput si la sfarsit de luna.O prietena de a mea ,asistenta mi a zis ca poate fi o dereglare hormonala..ceva normal pt varsta mea.Astept raspunsul vostru.

Raspunsuri (4)

georgian9103758

acum 15 ani

Buna.Mie mi-a venit de 3 ori in luna august si am fost la doctor si mi-a zis ca e ceva normal si ca se poate intampla oricarei femei. Eu am fost speriata mai ales ca am ovare polichistice. Mi-a zis ca totul este in ordine. Deci eu cred ca poti sta linistita. Oricum e bine sa te vada un doctor, cred ca si pentru linistea ta. Bafta!

hci

acum 15 ani

Draga mea ,
Este doar o dereglare hormonala.
Te rog sa te protejezi de eventualele infectii genitale

ROXANA48116945

acum 15 ani

de doua ori se mai intimpla, mai ales in perioada rece. insa trei??? probabil sunt ceva dereglari... mai consulta un medic, sa vezi ca parerile difera... daca ai deacum de trei ori in luna deacum e ceva neregula.

georgian9103758

acum 15 ani

Mi s-a facut si ecografie special pentru asta si totul era ok. E o dereglare hormonala, iar cu aceasta dereglare hormonala care imi da tot felul de reactii deja m-am obisnuit.