buna ziua

Boli genitale feminine

Postata de vali009 cu 11 ani in urma.

de cateva zile prezint dureri la urinare,nu foarte mari...dar in acelasi timp simt si o mancarime la nivelul vaginului si prezint secretii abundente.ce poate sa fie?Multumesc

Raspunsuri (3)

Candida

acum 11 ani

Posibil sa ai candida. Iti recomand tratamentul cu Candy Clear 5. Elimina simptomele de prurit si dureri. Multa sanatate

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

O infectie vaginala asociata cu una urinara.
Este indicat sa efectuati un sumar de urina si sa consultati medicul ginecolog ( pentru examenul secretiei vaginale). Astfel, se va contura un diagnostic.

vali009

acum 11 ani

Multumesc.