Buna ziua,

Boli genitale feminine

Postata de The_one Alina cu 11 ani in urma.

Am observat pe labiile mici ca au aparut niste eczeme mici ,nedureroase ,nu prezinta manacarime ,sunt doar prezente acolo.Au culoarea roz pal,mentionez ca am 24 de ani si nu mi-am inceput viata sexuala,nici peeting cu partener.

Multumesc!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic dermatolog pentru pentru a obiectiva leziunile si a primi recomandari ulterioare.