Buna ziua!

Boli genitale feminine

Postata de Lory23 cu 12 ani in urma.

Perioada menstruatiei a trecut ,insa dupa 4 zile au inceput din nou sangerari. Exista vreun remediu natural pentru a opri sangerarea intermenstruala?Nu dispun de banii necesari unui consult medical momentan,de aceea va rog sa-mi spuneti daca exista cumva un remediu natural si care ar fi acela.Va multumesc!

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Evident ca nu si poate fi ceva serios. Trebuie determinata intai cauza acestor sangerari, nu este ceva de glumit. Cu trimitere de la medicul de familie nu aveti nevoie de nici un ban pentru consultatie. Mergeti cat mai repede la medic!

Lory23

acum 12 ani

Multumesc mult pentru raspuns!

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului