buna zia am o intrebare ce pota fi aceasa imi este in zina intima

Boli genitale feminine

Postata de iosif cu 3 luni in urma.

sper sa pot atasa si o poza si ma puteti ajuta cu infirmatii multumesc doar ca nu stiu cum sa va trimit o poza

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 3 luni

Buna ziua,

Raspunsul la intrebarea dvs. nu poate fi dat fara un consult medical direct. Prin intermediul internetului nu putem oferi un diagnostic adecvat.

Va recomandam sa consultati cu un medic ginecolog, urolog sau dermatolog, in functie de sex, pentru a va ajuta cu problema dvs..

Retineti ca informatiile pe care le-am oferit sunt generale si nu inlocuiesc sfatul medicului.

Este important sa consultati un medic in legatura cu situatia specifica si sa urmati recomandarile acestuia:www.clickmed.ro/medic/ginecologie, https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/afectiuni-ale-aparatului-genital-masculin_740