buna fetelor

Boli genitale feminine

Postata de crystinutza1 cu 10 ani in urma.

Am si eu o intrebare....am avut cm pe 1 ianuarie am profitat dr zilele fertile 10,11,12,13? 14 ianuarie....am dureri de sani sunt inbalonata am avut dureri de purta pe 30 ianuatie ca si cum ar trebui sa imi vina....ma poate ajuta cineva cu un raspuns oare am ramas insarcinata? Eu si sotu meu ne dorim un bebe...astept un raspuns pupici

Raspunsuri (1)

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

e posibil sa fii insarcinata. ca sa fii sigura, fa un test de sarcina. oricum simptomele de sarcina se manifesta foarte diferit de la o persoana la alta