Buna dimineata!

Boli genitale feminine

Postata de DanaCostiDana cu 13 ani in urma.

Am 32 de ani si in zona genitala (pe buza dreapta) mi-a aparut o umflatura de marimea unui bob de mazare...este rosie si ma jeneaza ....????plzzzz

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Vorbeste cu medicul tau ginecolog. Poate fi orice, de la un fir de par infectat la un ganglion la altceva.

alice84

acum 13 ani

asa am patit si eu doar ca mia aparut pe marginea chilotului..acum 3 luni a stat 2 zile ma durut si a disparut...apoi dupa 2 sapt aceeasi poveste aparea 3 zile,dure si disparea pana acum o luna cand mia aparut si nu a mai dosparit nici astazi doar ca nu ma doare continuu...cred ca este o infectie ceva la mine arata ca un ganglion...o sa merg saptamana asta la medic pt ca sunt speriata mai ales ca am probleme de fertilitate de 5 ani imi doresc un copil si nu am reusit ...