Bule de aer

Boli genitale feminine

Postata de Andrea36 cu 14 ani in urma.

Elimin bule de aer, dar nu in timpul actului sexual, ci in rest sa zic asa. Ma intreb ce cauze o avea, ce insemana asta? Multumesc pt eventualele raspunsuri.

Raspunsuri (6)

Maria

acum 14 ani

Nu se intelege ce vrei sa zici.

Andrea36

acum 14 ani

ce nu intelegi?

arian_a

acum 14 ani

nu intelege nimeni!p unde elimini bulele?in ce conditii?

cristina

acum 13 ani

andreea...aceeasi intrebare mi-o pun si eu...din ce motiv oare? inca nu am gasit raspunsul....promit ca il voi posta ,,,cand voi afla si eu.....cei ce nu inteleg intrebarea ta,,,ar trebui sa le desenam sa isi dea seama despre ce este vorba,,,,te pwp

cristina

acum 13 ani

aaa am uitat sa iti spun ceva dar pe mine nu ma convins si am sa ma informez mai mult.....cauza bulelor de aer care vin din exterior...poate fi pt ca vaginul este mai mare....am sa vin si cu alte raspunsuri,,,,,,(mie mi s intampla si in timpul actului sexual...nashpa rau)

eu_miki

acum 13 ani

si mie mi s`a intamplat..dar nu stiu cauza,,,daca aflati spuneti`mi si mie va rog...e foarte stanjenitor :|