Bubite genitale

Boli genitale feminine

Postata de Crss cu 11 ani in urma.

Buna am si eu o problema...de vreo 7 8 luni de zile ma confrunt niste simptome ciudate in zona genitala.. la inceput aveam secretie abundenta , alb -galbuie urat mirositoare , mancarimi , inflamarea zonei genitale.. citisem pe net ca este vorba de vaginita bacteriana.. dupa vreo 3 luni si jumatate au aparaut niste bubite.. pe lobii mari se in zona de sus.. dupa ce au aparut aceste bubite la o saptamana au disparut simptomele vaginitei... Cu timpul am vazut ca bubitele se inmultesc asa k am cautat pe net sa vad despre ce e vorba.. Le-am taiat cu bigu si am vazut cu nu au mai reaparut in acea zona. Problema este k akm mi-au iesit si pe anus si am una si pe picior.. ce a putea fi?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ar fi bine sa consultati un medic dermatolog pentru a avea un diagnostic.