Bubita pe labia mare si mancarime

Boli genitale feminine

Postata de mihaelaBD cu 8 ani in urma.

Am inceput sa am mancarimi in zona genitala de ceva vreme si merg des la baie, si azi am observat ca am o bubita pe labia mare in partea dreapta. Bubita pare sa fie in interior pentru ca deasupra nu se vede si nici nu este un cos. Va rog sa ma ajutati in aceasta problema.

Multumesc anticipat !

Raspunsuri (2)

mirela.90

acum 8 ani

Buna! In acest caz iti recomand sa mergi la un consult ginecologic si ti-l recomand pe medicul meu,domnul doctor Silviu Istoc.Este extrem de rabdator si poti fi deschisa cu el,eu merg la dansul de aproape 3 ani si in aceasta perioada m-am si operat de endometrioza pentru ca nu puteam ramane insarcinata.Ii poti scrie si pe facebook despre afectiunea ta,sunt sigura ca iti va raspunde.Sanatate!

Utilizator11591826010

acum 3 ani

De ceva vreme mi-a apărut pe labia mare care este in interior si nu se vede pe exterior doar dacă pun mana se simte ca un fel de bob de mazare uneori am si mâncărimi va rog imi puteti da un stat ce trebuie sa fac.Va multumesc!