baile felix

Boli genitale feminine

Postata de cristinna_87 cu 13 ani in urma.

este recomandat sa merg la baile felix daca am trichomonas?
am citit pe siteul lor k daca ai boli venerice sau infecto contagioase nu poti sa te duci

Raspunsuri (4)

elena

acum 13 ani

Poti sa te vindeci destul de repede, daca faci tratamentul corect. Tratamentul trebuie facut de ambii parteneri.Bineinteles ca nu ai voie in statiune pt ca faci baie in bazine, cazi comune si poti transmite infectia. Sanatate.

Bacu Crina

acum 13 ani

Nu ar fi recomandabil, pune-te si tu in situatia celorlalti care sunt sanatosi. Mergi neaparat la medic pentru tratament. Evita chiar si in timpul tratamentului sa faci baie in bai publice.

floryny

acum 13 ani

Daca iti cunosti diagnosticul ar fi mai bine sa incerci sa-ti faci tratament pentru a scapa de aceasta afectiune.

cristinna_87

acum 13 ani

pai nu pot sa scap de 6 ani
iau la metronidazol, tinizol si ovule de 5 6 ori pe an si eu si partenerul de fiecare data cand il iau
si ma si protejez cu prezervativul
ma gandeam sa fac un tratament naturist