Baicu?

Boli genitale feminine

Postata de Baicu Mirela cu 6 luni in urma.

Cat costa laparoscopie pt desfundarea trompelor îmi doresc mult inca un bebe și nu mai pot sa raman gravida pt că am trompele legate de 5 ani

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 luni

Buna ziua,

Costul unei laparoscopii pentru desfundarea trompelor poate varia in functie de locatie si de clinica. Este recomandat sa consultati un medic specialist pentru a determina costul exact si pentru a obtine o evaluare adecvata a situatiei dumneavoastra. Este important sa discutati despre posibilitatea unei interventii chirurgicale cu un medic inainte de a lua o decizie.

Va recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol de interes:https://sfatulmedicului.ro/Infertilitate-feminina/cauze-anatomice-de-infertilitate-trompele-uterine_1152

Baicu Mirela

acum 6 luni

Buna ziua fiți amabila unde trebuie să mă duc la un medic care se ocupa cu așa ceva sunt foarte hotărâtă să fac aceasta intervenție pt că îmi doresc foarte mult inca un bebe