are bacterii prietenu meu sau nu

Boli genitale feminine

Postata de hency cu 10 ani in urma.

buna seara am facut un control ginwcologic insotit de o serie de analize si au descoperit ca am ciuperca in zona genitala,are prietenu meu bacteria accea pentru ca de cand suntem inpreuna nu ne-am protejat in timpu contactului sexual si am vorbit si cu fosta lui prietena dar ea nu are si nici cu ea nu sa protejat,imi puteti spune ce sa intamplat cu mine????

Raspunsuri (1)

anna

acum 10 ani

aceasta ciuperca ai putea sa o fi facut tu de la vre-un antibiotic ce l-ai luat recent. trebuie sa va tratati amandoi pt ca barbatii pot fi purtatori ai infectiei fara ca ei sa aiba vre-un simpTOM