anticonceptionale

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11606498179 cu 3 ani in urma.

Buna ziua. Administrez anticonceptionale Logest de 8 luni iar luna aceasta in a 17 zi am inceput sa am o scurgere maronie 4 zile. Dupa terminarea blisterului nu mi-a venit menstruatia doar o singura zi si la fel doar o scurgere maronie. Sunt sanse de sarcina sau poate fii o dereglare hormonala? E recomandat sa incep un nou blister de ac?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/anticonceptionalele-intrebari-frecvente_1186