anna

Boli genitale feminine

Postata de anna_ralluka cu 14 ani in urma.

Am luat marvelon 21 pana in februarie...am renuntat la ele, in martie am avut menstruatie regulat iar de o saptamana am mici sangerari in unele perioade ale zilei(de obicei noaptea si dimineata) iar timpul pentru menstruatie nu a venit inca...ce mi se intampla?am facut si un test de sarcina si a iesit negativ!de ce exista aceste sangerari?

Raspunsuri (1)

selinuta20

acum 14 ani

pentru ca adeseori cand intrerupi pilulele iti deregleaza hormoni si ca sa isi revina la normal iti trebuie o luna sau chiar 2 nu te speria este normal din moment ce nu mai iei pilule.bafta.