anexita?

Boli genitale feminine

Postata de iustina13 cu 13 ani in urma.

Acum doua zile, am stat vreo 15 minute in frig, asteptand pe cineva. Eram si in fusta. cert este ca atunci cand am ajuns seara acasa, ma dureau salele, spatele in partea de jos de parca aveam spondiloza. Am stat la cald si a doua zi, imi mai trecuse dar ieri a inceput sa ma doara si burta. Iau nurofen si aseara mi-a dat farmacista si no-spa si diclofenac. Nu am alte simptome, gen: urinat des, frisoane etc.
Credeti ca e necesar sa ma duc la doctor? Poate fi anexita???

Raspunsuri (2)

Bucifer

acum 13 ani

Anexita nu se face in doua zile. Oricum probabil ca in curand o sa faci si anexita urmata de infertilitate si compromiterea vietii sexuale si de aici alte complicatii relationale. Asta e.

[email protected]

acum 13 ani

Cum adica,draga BUCIFER, ''''''''oricum probabil o sa faci si anexita urmata de infertilitate etc,etc,etc..."Mai ramine sa spui si ca mai mult ca sigur va crapa dracului, asta dupa ce isi va fi REZOLVAT "toate celelalte complicatii relationale''''''''.Totusi...mi se pare un raspuns cam in bascalie.A intrebat si cred ca daca are o problema putem sa ajutam ,nu sa fim sarcastici.Putem fi si omenosi si nu trebuie sa raspundem in zeflemea,nu???