Analize

Boli genitale feminine

Postata de Lara08 cu 8 ani in urma.

Buna ziua! Partenerul meu si-a facut analize de Ex. bact. secretie uretrala si ca rezultat a iesit ca are Staphylococcus aureus - PREZENT, medicul lui a recomandat sa-mi fac si eu analiza secretie vaginala cu biograma ,Am mers la medic ginecolog si mi-a zis sa-mi faca urmatoarele analize: cultura col uterin si examen secretie vaginala mi-a iesit ca am candida si mi-a prescris tratament.
Intrebarea mea este ca ar trebuie sa imi mai fac analize sau is ok acestea?

Raspunsuri (2)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , sunt de ajuns . Nu mai este nevoie sa faceti nimic .

Lara08

acum 8 ani

Va multumesc mult!