Am o rugaminte mare,va rog sa-mi raspundeti urgent.

Boli genitale feminine

Postata de nNeka cu 13 ani in urma.

Buna.Va rog daca puteti sa-mi recomandati niste capsule vaginale pentru vaginita micotica fara prescriptia medicului.Ce as putea sa iau?
Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (5)

ochi negri

acum 13 ani

CANESTEN.Dar esti sigura ca ai o vaginita micotica nu altceva?

nNeka

acum 13 ani

Prezint simpomele unei vaginite micotice si am ales automedicatia in locul unui consult ginecologic specializat.Asta deocamdata.Sper sa-mi foloseasca.Multumesc mult pentru ajutor.

Pena

acum 13 ani

CERVUGID ovule vaginale. Citeste prospectul pe net.

nNeka

acum 13 ani

ohhh mersi mult,pare ok :)

cristina

acum 13 ani

Ovule CANESTEN !Sau Flucovim o pastiluta pe luna,timp de trei luni!Si scapi de toate infectiile! Sanatate