am o problema urgenta va rog ajutatima :((

Boli genitale feminine

Postata de oana23iulia cu 12 ani in urma.

buna seara ... am si eu pe sora mea are doar 8 ani jumatate si dupa ce face pisu ii curge sange nu tot timpul nu pot sa imi dau seama de ce pt ca este foarte mica , pt ai veni ciclu la varsta asta va rog frumos ajutati-ma cu un sfat va rog mult astept raspunsurile voastre sunt ingrijorata pt ea ... nu a avut relati sexuale

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 12 ani

VORBESTE CU MAMA TA SA O DUCA LA SPITAL!!!!!!!!

oana23iulia

acum 12 ani

poi e asa grav ?

Iuli

acum 12 ani

Sigur ca da!!! Nu inteleg...fetita sangereaza si voi nu ii spuneti mamei?!

Carpe Diem

acum 12 ani

Asa cum ai scris in intrebare si cum ti-a spus si Iuli, este O PROBLEMA URGENTA, duce-ti fetita cat mai repede la medic!

bui

acum 12 ani

cred ca e infectie urinara, dar trebuie tratata imediat ca deja s-a ajuns la sangerari..