AM O PROBLEMA GENITALA,MA POATE AJUTA CINEVA VA ROG?

Boli genitale feminine Depresie

Postata de Florina.Pitika003 cu 7 ani in urma.

Buna seara, am o mare nelamurire,iar daca as putea sa fiu ajutata as fi foarte multumita.
Eu am 19 ani aproape 20 si am o rana in zona genitala,de o luna jumate. Am folosit un tub de Nidoflor, Bepanthen, iar acuma ceea ce folosesc este Aciclovir-Richter am inteles si am citit preospectul ca este pentru Herpes de piele sau in zone genitale.
Am ajuns la concluzia Herpesului pentru ca am fost la Ginecologie si mi-a spus ca am Herpes iar cei de acolo mi-au prescris aceasta crema, de aceea o folosesc.
Aceasta crema o folosesc de 7 zile si nu mi-a trecut rana..nu mai stiu ce sa folosesc si ce sa fac. Sunt chiar ingrijorata :( relatii sexuale nu am mai avut de o luna, si in momentul de fata nu mai stiu ce sa fac si ce sa mai aplic ca sa imi treaca ca revin la normal :( de aceea va rog daca ma puteti ajuta. Ajutati-ma va rog. Multumesc :((

Raspunsuri (2)

Psih. Stefania Budacu

acum 7 ani

Florina, ai incercat ADVANTAN? Daca dai si in cateva zile vezi imbunatatiri, spune-mi!

Florina.Pitika003

acum 7 ani

Buna, nu am incercat ADVANTAN, aceasta crema pentru ca nu am auzit de ea pana acuma,spune-ti ca ar fi buna pentru problema de o am eu in zona genitala?