Am nevoie de un sfat

Boli genitale feminine

Postata de innulea86 cu 10 ani in urma.

Salut ,ma puteti ajuta va rog si pe mine cu un sfat,am o fetita de 3 ani un an si jumatate am folosit contraceptive si dupa trei luni de cind am incetat sa le iau am incercat sa ramin insarcinata,avem 6 luni de cind incercam si nu pot sa ramin insarcinata,mentionez ca in toate aceste luni am avut relatii doar in perioada fertila conform calculelor cu un calculator de ovulatie online.Credeti ca ar trebui sa ma adresez medicului sau ar fi bine sa mai astept citeva luni?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa consultati medicul ginecolog pentru o evaluare.