Am inceput sa iau pastile anticoncept si mi au aparut scurgeri e posibil?

Boli genitale feminine

Postata de ggg20 cu 9 ani in urma.

Am inceput sa i au pastile anticoncept Karissa din prima zi de ciclu. Dupa terminarea ciclului continua cu niste scurgeri maronii ce sr intampla ? Poate cineva sa mi explice?

Raspunsuri (1)

Mari

acum 8 ani

Si eu am patit acelasi lucru, insa iau Logest. Am inteles ca este normal, poate doar si 3 zile, dar si 3 luni. Acum mie una nu imi convine deloc ca inca am, abia m-am apucat si a trecut deja o saptamana de cand mi-a trecut menstruatia si tot nu dispare scurgerea. Desi am inteles ca e normal, mie tot imi vine sa il sun pe medic..