Am bacteria E. Coli sau nu?

Boli genitale feminine

Postata de Alinutza2000 cu 8 ani in urma.

Mi-am facut analize de urina...am consultat medicul de famile, dar nu sunt multumita de raspunsul primit dupa interpretarea analizelor.
Urocultura: Negativ ( 100.000UFC/ml, Escherichia coli.
Am atasat si un link cu o poza dupa fisa de analiza. ( adresa_web_filtrata /kP6kWkc.jpg )

Va multumesc !

Raspunsuri (2)

Alinutza2000

acum 8 ani

imgur com /kP6kWkc

luminita.moraru

acum 8 ani

Poti sa mergi la un consult ginecologic.Ti-l recomand pe medicul meu domnul doctor Silviu Istoc.Eu merg la dansul de ani buni si sunt foarte multumita.Este foarte calm si nu este genul de doctor care sa te dea afara din cabinet si care sa se grabeasca pentru ca mai are multe consultatii.