Ajutor!!!!!!!!sunt disperata!!!!!!

Boli genitale feminine

Postata de carmen527 cu 15 ani in urma.

De ceva timp am inceput viata sexuala.si am o problema :la fiecare contact sexual am dureri si dupa fiecare contact sexual prezint sangerari.(nu am avut decat 2 contacte sexuale pana acum).din ce cauza se intampla asta?este ceva grav?exista tratament pt asa ceva?dak da care?as vrea dak se poate sa-mi rasp un medic specialist,dar cat se poate de repede,va rog.sunt foarte speriata din cauza asta.va multumesc si astept raspuns cat mai repede posibil.va rog sa ma ajutati daca puteti,va rog mult.va multumesc

Raspunsuri (3)

Dorina88108990

acum 15 ani

stai linistita si mie mi sa intamplat la fel..la primele 3 contacte sexuale cam asa am sangerat..acum nu mai prezint nici o sangerare..este din cauza himenului probabil..adica nu este prea elastic. Eu explicatia asta am primito de la prietene si de la sora mea mai mare..

Elena991510

acum 15 ani

Acesta este si rapunsul meu, himenul se rupe si sangereaza. daca sangerarea continua, mergi la medic :D

Fanel

acum 12 ani

Sunt specialist in anularea durerilor de acest tip.
Contacteaza-ma si-ti garantez succesul!