Ajutatima va rog ku un raspuns,multumesc!!

Boli genitale feminine

Postata de Tanycmbs999 cu 11 ani in urma.

spunetimi va rog frumos ce poate sa fie daca in interiorul vaginului in partea stinga am depistat ca am ceva crescut asemanator cu o margika dar mai mare?medicul nu a oservat cel putin nu mia zis ca a vazut ceva?oare trebuie sami fac griji din asta?ce poate fi?

Raspunsuri (6)

rody

acum 11 ani

te doare sau nu simti nimic?

Tanycmbs999

acum 11 ani

nu nu ma doare,doar am dureri in burta la fel in partea stinga,si eliminari albe dese.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Va recomand sa repetati consultul ginecologic( o alta parere) in care medicul sa acorde atentie descrierii dumneavoastre si eventual sa efectuati o ecografie transvaginala.

valeriaionescu

acum 11 ani

Cum adica medicul nu a observat? Se fac investigatii serioase pentru astfel de probleme... eu am avut o problema oarecum asemanatoare imediat dupa menstruatie. Din fericire, nu a fost nimic insa dat fuga de vreo 2 ori la ginecolog. Iti recomand dr. ginecolog Hilmi Khaled, este foarte bun sau d-na dr. Torkashvan Constantina.

Tanycmbs999

acum 11 ani

ok,va multumesc frumos!!

Tanycmbs999

acum 11 ani

Si oricum nu poate nimeni sami spuna ce ar putea sa fie?