ajutati-ma cu un sfat

Boli genitale feminine

Postata de ANCA9131682 cu 15 ani in urma.

mi-a intaziat ciclul....asta e a 11a zi....mi-a mai intarziat dar nu asa de mult...am facut un test ieri, un test azi si e negativ dar totusi...raceala nu e ca nu ma doare nik.....sfarcurile imi sunt mai sensiblile.....si nu stiu ce poate fiiiiiiiiiiii.o sa ma duc la doctor dar peste o sapt.precizez ca am si usoare dureri de spate si o stare de discomfort

Raspunsuri (2)

simona166117244

acum 15 ani

Buna Anna,
Ar putea fi vorba de o dereglare a ciclului, sau poate si o usoara raceala si iti intarzie.
Zici ca testul ti-a iesit negativ. Mie mi-a iesit pozitiv la 10 zile de intarziere. Intr-o mica masura ar putea fi vorba si despre o sarcina. Dar...nu stiu ce sa zic....
Un raspuns sigur, nu-ti poate da decat medicul, dupa un control.
Numai bine si sa ne spui ce ai facut la medic.

alina1133

acum 15 ani

Depinde , sunt situatii in care nu iti vine ciclu o luna asta raportata la un an. Dar cel mai sigur e un control la medic.