afectiuni genitale

Boli genitale feminine

Postata de melahrinia cu 10 ani in urma.

acum ceva vreme am folosit gel igiena intima din comert si cam de atunci mi se trag problemele de care nu reusesc sa mai scap in ciuda tuturor investigatiilor si tratamentelor medicale;ulterior am intrat la menopauza indusa chirurgical ,ultimele investigatii arata cam asa:leucocite relativ frecvente,mucus prezent,coci gram + in diplo(examen secretie)si stafilococ coagulo - negativ MRS si enterococ(examen bacteriologic) ;dupa ultimele investigatii nu am mai facut nici un tratament ;nu am contact sexual de dupa operatie pentru ca-mi este imposibil din cauza durerii, iritatiei locale,prurit etc.ce-mi recomandati pentru ca sunt disperata

Raspunsuri (2)

melahrinia

acum 10 ani

Buna ziua!
As dori sa primesc raspuns pe email la situatia pe care am prezentat-o despre problemele mele
Multumesc,

MembruMobileApp150330210428199

acum 7 ani

Si eu am o problema cred ca tot de la un gel intim. Am observat ca mereu cand il folosesc cateva ore buna am o erectie care nu mai trece....si este si putin dureroasa. Sunt sigur ca este de la gel. Daca nu il folosesc nu am probleme ( cand il folosesc 1-2 zile fuge sotia de mine...imi este rusine si nu vreau sa o chinui) o fi de la gel? Este posibil?