Adrian?

Boli genitale feminine Abdomenul acut Greata varsaturi in sarcina

Postata de Utilizator11551705734 cu 5 ani in urma.

Bună numele meu este Adriana am26 ani am un copil de aproape 2ani!și mia întârziat ciclu 9zile te să îmi vina pe 23februarie și azi suntem în 4si nu mia venit!am făcut 2teste de sarcina au ieșit amândouă negative am sintome de arsuri de vomit și de durere de burta că și cum ar trebui să îmi vina!anunț că am făcut neprotejat pe data de 26februarie că îmi doresc un aldoilea copil dar putea sa fiu da e prea mic și nu îmi dă testul încă pozitiv?asta un ras va rog din suflet😘

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886